Relacja z zajęć

opublikowano, 01 września 2020

Niedziela z Internetem

Data i miejsce

09 SIERPNIA 2020

  MIEJSCE: KRAKOWSKA 81, RZĄSKA, POLAND

Latarnik
URSZULA JAROSZ

Zostałam zaproszona przez uroczych Państwa do ich domu. Podczas trwającego 8 godzin spotkania omówllśmy sobie najważniejsze zasady dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Jak zabezpieczyć swoje konta mailowe, nauczylismy się jak tworzyć trudne do złamania, a jednocześnie łatwe do zapamientania hasło, dowiedzieliśmy się co to jest weryfikacja dwuetapowa i jak z niej korzystać. Nauczyliśmy się rownież obsługiwać e-receptę :) Po pysznym obiedzie kontynuowaliśmy eksplorację Internetu. Uczestnicy dowiedzieli się w jaki sposób filtrować treści dostępne na YouTube, aby znaleźć to co jest interesujące, do czego służy subskrypcja i jak korzystać z biblioteki i historii. Pokonaliśmy również kilka smartfonowych problemów i rozwikłaliśmy tajemnicę anglojęzycznego Kindla. Był to bardzo miło i owocnie spędzony czas.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności