Aktualności

Aktualności
17 MAJA 2022

Zjazd Latarników w Tarnowie

Uwaga LATARNICY wszystkich projektów łączcie się! Odpowiadając na Wasze głosy, gdzie sygnalizowaliście chęć spotkania się na południu Polski, widzimy się w Tarnowie w ramach kolejnego Zjazdu Latarniczego. Tym razem zapraszamy Latarników działających zarówno w projekcie Latarnicy2020.pl jak i w projekcie Latarnicy w akcji w woj. małopolskim i pomorskim oraz świętokrzyskim i dolnośląskim. Spotkamy się 29 maja 2022 r. (piątek) w godzinie 10:00 w Tarnowie.
więcej
29 KWIETNIA 2022

Zjazd Latarników w Gdyni

Uwaga Latarnicy z północnej Polski!!! Przybywamy. 7 maja 2022 r. w Gdyni odbędzie się Zjazd Regionalny w ramach projektu Latarnicy w akcji: małopolskie i pomorskie. Spotkamy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni – pierwszej i jak dotąd jedynej flagowej szkole Microsoft.

więcej
15 MARCA 2022

Zjazd Regionalny Latarników Polski Cyfrowej w Tarnowie

Po bardzo udanym spotkaniu regionalnym we Dolnym Śląsku czas na Małopolskę! Zapraszamy na Regionalny Zjazd Latarników, który odbędzie się w ramach Kongresu Kompetencji Przyszłości 6 kwietnia 2022 roku w Tarnowie. Każdy z uczestników, który zgłosi się do udziału, będzie mógł uczestniczyć w zaplanowanych na ten dzień sesjach tematycznych dotyczących rozwoju kompetencji cyfrowych.

więcej
01 MARCA 2022

Spotkanie online projektu Latarnicy w akcji – Małopolska i Pomorze

Zapraszamy wszystkich Latarników oraz uczestników Waszych szkoleń na spotkanie online, które organizujemy w ramach projektu Latarnicy w akcji – Małopolska i Pomorze. Spotkanie odbędzie się 11 marca w godzinach 16:00 - 19:00.

więcej
21 LUTEGO 2022

Excel jako podstawowe i praktyczne narzędzie pracy

Serdecznie zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie organizowane w formie zdalnej, tym razem poświęcone jednej z aplikacji pakietu biurowego czyli arkuszowi kalkulacyjnemu Microsoft Excel. Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2022 r. o godz. 16.00, a poprowadzi go Kinga Bzduła z SMWI. Poziom przekazywanej wiedzy będzie podstawowy.

więcej
16 GRUDNIA 2021

Webinarium – Edukacja w świecie VUCA

Jakie trendy i zjawiska wpływają na naszą rzeczywistość? Jak rozwijać kompetencje proinnowacyjne i mierzyć się z wezwaniami, których doświadczamy na co dzień? Z tymi zagadnieniami zapoznali się trenerzy działający w naszym projekcie podczas webinarium, które odbyło się 16 grudnia.

więcej
02 CZERWCA 2021

V Spotkanie Regionalne Latarników Polski Cyfrowej

Zapraszamy do udziału w V Spotkaniu Regionalnym Latarników Polski Cyfrowej, tym razem temat przewodni to „AR, VR i wirtualne wycieczki”. Wydarzenie odbędzie się on-line: 16 czerwca godz. 14.00 – 18.00.  Spotkanie jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych działaniami prowadzonymi przez Latarników, zachęcamy więc do zaproszenia również osób ze swojego najbliższego środowiska.

więcej
25 MAJA 2021

Webinarium - Narodowy Spis Powszechny

25 maja odbyło się kolejne webinarium projektowe, tym razem poświęcone Narodowemu Spisowi Powszechnemu.

więcej
23 KWIETNIA 2021

Webinarium - prawo autorskie i wolne licencje

23 kwietnia odbyliśmy z Latarnikami spotkanie on-line nt. prawa autorskiego i wolnych licencji.

więcej
19 MARCA 2021

Webinarium - Fake news i dezinformacja w sieci

19 marca odbyło się webinarium dla Latarników, na którym omówione kwestie związane z fałszywymi informacjami w sieci i sposobami radzenia sobie z dezinformacją.

więcej
18 LUTEGO 2021

Informacja w sprawie prowadzenia szkoleń stacjonarnych

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na pojawiające się z Państwa strony pytania dotyczące wskazania podstaw prawnych umożliwiających - w okresie obowiązującego na obszarze R.P. stanu epidemii - organizację szkoleń stacjonarnych, uprzejmie informujemy że Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” nie jest uprawnione do zajmowania stanowiska w zakresie obostrzeń sanitarno-epidemicznych związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się COVID-19.

więcej
11 STYCZNIA 2021

Co nowego w projekcie?

Od początku 2021 roku wprowadzamy kilka istotnych zmian w projekcie „Latarnicy w akcji: Małopolska i Pomorze”, które mają na celu usprawnienie procesu działań Latarników Polski Cyfrowej oraz przyczynią się do skuteczniejszej realizacji projektu. Zapoznajcie się z nimi koniecznie!

więcej
18 GRUDNIA 2020

Webinarium nt. marketingu społecznościowego

W ramach grudniowego webinarium Latarnicy Polski Cyfrowej mogli podnieść swoje kompetencje w zakresie marketingu społecznościowego. W czasie spotkania uczestnicy skupili swoją uwagę głównie na portalu społecznościowym Facebook, który najlepiej odpowiada potrzebom promocji działań latarniczych. Dowiedzieli się m.in. jak nazwać swoją stronę na Facebooku, jak tworzyć atrakcyjne treści oraz poznali bezpłatne sposoby promowania swoich działań.

więcej
19 LISTOPADA 2020

Webinarium nt. projektowania w Canvie

18 listopada Latarnicy Polski Cyfrowej wzięli udział w webinarium dotyczącym obsługi bezpłatnej wersji najpopularniejszego narzędzia online do tworzenia grafik na potrzeby Internetu - programu Canva. Podczas spotkania Latarnicy rozmawiali m.in. o promocji organizowanych przez siebie wydarzeń w sieci, a także o tym jak tworzyć wysokiej jakości materiały, które zwrócą uwagę odbiorcy i skutecznie przyczynią się do zwiększenia zasięgu działań.

więcej
30 PAŹDZIERNIKA 2020

Webinarium nt. bezpieczeństwa cyfrowego

Końcem października odbyło się webinarium z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego, podczas którego uczestnicy zapoznali się z zasobami platformy poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa cyfrowego, dowiedzieli się, jak skorzystać z bezpłatnego nauczyli się w jaki sposób tworzy się bezpieczne hasła oraz jak się sprawdza ich siłę.

więcej

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności