Relacja z zajęć

opublikowano, 17 grudnia 2022

Grafika użytkowa - Canva

Data i miejsce

07 LISTOPADA 2022

  MIEJSCE: RZĄSKA

Latarnik
URSZULA JAROSZ

W trakcie ośmiogodzinnego szkolenia uczestnicy poznali specyfikę pracy z programem Canva. Nauczyli się tworzyć moodboardy i wykorzystywać je do planowania komunikacji marketingowej. Dowiedzieli się w jaki sposób promować swoją działalnośc i budować markę osobistą. W trakcie części warsztatowej tworzyli włąsne graficzne kompozycje, które później korygowała trenerka. Uczestnicy dowiedzieli się jaka jest różnica przesrzeni kolorystycznej RGB i CMYK, oraz kiedy należy jakiej użyć. Poznali internetowe banki zdjęć, które pozwalają na bezpłatne wykorzystanie grafik bez konieczności podawania źródłą czy autora. Jak również dodatkowe narzędzie do usuwania tłą. Dowiedzieli się również jak podpisywać dokumenty elektroniczne podpisem zaufanym.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności